Faaliyetlerimiz

bsn muhendislik hakkimizda

BSN Mühendislik İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. olarak başlıca faaliyet konularımız

  • Her türlü binaya ( konut, villa, otel, hastane, otopark, avm, iş merkezi ve ofis, restaurant, otopark, spor salonu v.b.) uygun sıhhi tesisat, ısıtma ve soğutma, havalandırma, yangın, yağmur, gri su v.b. gibi mekanik projeleri ve uygulamaları yapmak.
  • Yenilenebilir Enerji kapsamında “ Isı Pompası “ ve “ Led Aydınlatma” projeleri ve uygulamaları yapmak.
  • Merkezi sistem binalarda, 5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanununa uygun olarak “ Isı Pay Ölçer” sistemlerine ait projeleri ve uygulamaları yapmak.
  • Kaynak ve Kesme Teknolojilerine ait makine, sarf malzemeleri, ürünler ve ana/yardımcı malzemelerin ticaretini yapmak.
  • Kalite Yönetim ve Çevre Yönetim Süreçleri konularında, ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ERP, Şirket Organizasyonel Yapılandırma ve Kurumsal Kimlik, Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri vermek.

Distribütörlüklerimiz & Çözüm Ortaklarımız

Sosyal Medya

Güncel haberlerimizi sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin...

Facebook  twitter ikon bsn

Faaliyetlerimiz

Kalite Yönetim ve Çevre Yönetim Süreçleri konularında, ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ERP, Şirket Organizasyonel Yapılandırma ve Kurumsal Kimlik, Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri vermek.

Misyon-Vizyon

“Yenilenebilir Enerji"ye yönelik projelerle, “Sürekli İyileştirme” yaklaşımını gösteren uygulamaları hem Türkiye’de, hem de Dünya’da başarabilmek ve buna paralel olarak iş hacmini ve referanslarını genişleten bir şirket konumuna gelmek, şirketimizin vizyonudur.

Adres

Adres:
Rasimpaşa Mah. Misak-ı Milli Sok. Toptaş İş Hanı No :17 7 Kadıköy İstanbul 34716 Türkiye
Tel:
+(90)216 348 8905
Tel:
+(90)216 348 8946
Website:
www.bsnmuhendislik.com
Email:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.